Mesafeli Satış Sözleşmesi

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 3 üncü maddesi uyarınca, Piti Sahne Oyunları ve Gösteri Sanatları Gıda Sanayi Ltd.Şti (Mucizeler Sirki - Türkiye Sirki) ile bilgilerin tümü, mucizelersirki.com ve turkiyesirki.com.tr alan adı ile yayın yapan web sitesinin -Hakkımızda- sayfasında yer almaktadır. mucizelersirki.com ve turkiyesirki.com.tr, siz değerli sirk severlerin; çevirimiçi ortamda biletinien hızlı ve kolay bir şekilde almanızı amaçlamaktadır. Aşağıda yer alan Mesafeli Satış Sözleşmemizi, müşteri olarak sizi memnun kılacak ve mucizelersirki.com ve turkiyesirki.com.tr'deki satın alım sürecinde ki tüm detaylar hakkında sizi bilgilendirecek şekilde tasarladık. Bu Mesafeli Satış Sözleşmesi, mucizelersirki.com ve turkiyesirki.com.tr Kullanım Koşulları Sözleşmesinin devamı niteliğindedir. mucizelersirki.com veturkiyesirki.com.tr web sitesine üye olarak ve/veya bilet alım işlemlerini gerçekleştirerek, Kullanım Koşullarını, Mesafeli Satış Sözleşme hükümlerini, Üye Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesini okuduğunuzu, anladığınızı ve içeriklerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı belirtir, satış politikası ve/veya sözleşme hükümlerinin aksine bir talebinizin ya da şikayetinizin olması durumunda, herhangi bir bilet alım işlemi gerçekleştirmeden ve biletinizi onaylamadan önce, İletişim sayfasını ziyaret ederek, ilgili sayfada yer alan telefon numarası ve/veya e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Sitemizden biletsatın alarak ve satın alma işleminizi onaylayarak, işbu Sözleşme hükümlerine bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. mucizelersirki.com ve turkiyesirki.com.traracılığı ile bilet satın aldığınızda, etkinlik biletleri ileilgili tüm sürece, prosedürlere ve işlemlere aşağıda yeralan Sözleşme hükümlerinin aynen uygulanacağını önemle belirtiriz.

Ayrıca, siparişinizi onaylayarak; bileti satın almadanönce; a) şirketimiz ile ilgili gerekli tüm bilgileri ve iletişimadreslerini b) satın aldığınız bilete ve hizmete ilişkin tüm özelliklerive ayrıca tüm vergiler dahil toplam bilet/hizmet fiyatınıve varsa tüm ek masrafları c) Ödeme, teslimat, ifaya ilişkin bilgileri ve şikayetlereilişkin sözleşmede düzenlenen çözüm yöntemlerini d) uyuşmazlık konusunda başvurularınızı Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabileceğinize dair sözleşmesel bilgileri e) Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesine istinaden cayma hakkınızın olmadığını ve neticeten sözleşmede düzenlenen tüm hükümleri bildiğinizi yazılı olarak kabul, beyan ve taahhütetmektesiniz.

Satın alma işlemini onaylamadan önce, sizlerden onayınız kapsamında, yazılı şekilde ön bilgilendirme onayı alındığını ve ön bilgilendirme onayının iş bu Sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olduğunu ayrıca ve önemle vurgularız. İlaveten, işbu sözleşme ile “biletsatın alma işleminizin onaylanması durumunda ödeme
yükümlülüğü altına gireceğiniz” konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğinizi de önemle bilmenizi isteriz. 

Organizatörler ve kapı görevlileri gösteri başladıktan sonra içeri almama hakkına sahiptir.

© Copyright 2018 | Mucizeler Sirki Tüm hakları saklıdır.