Gizlilik Ve Güvenlik Politikası

1. Biletler ve/veya biletin satın alınması şartları, ilgili mekan ve etkinlik işletmenin kurallarına göre düzenlenmiştir. Bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara, rahatsızlığa yol açmanız, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz durumunda, Etkinlik Organizatörü sizi mekân dışına çıkarma ya da mekâna almama hakkına sahiptir.

2. Etkinlik mekânına giriş ve çıkışlar,  Etkinlik Organizatörü’nün belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Etkinliğe geç kalırsanız, tamamen Etkinlik Organizatörü’nün belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak içeri girebilirsiniz. Gösteri başladıktan sonra gelen bilet sahibinin bileti açığa alınmaz, başka tarihteki bir etkinlikle değiştirilemez, ücret iadesi yapılmaz. Geç kalanların içeriye alınması konusunda organizatör yer müşavirliğine göre değerlendirir.

3. Belirli bir tarihe ve etkinliğe alınan biletler, yalnızca o etkinlik  ve tarih için geçerlidir. Bilet sahibinin, katılamaması durumunda biletiniz açığa alınamaz, başka tarihteki bir etkinlikle değiştirilemez, ücret iadesi yapılamaz. Yer müsaitliğine göre göre yardımcı olunacaktır.

4. Piti Sahne Oyunları ve Gösteri Sanatları Gıda Sanayi Ltd. Şti ve sirk organizatörü müşterilerin şahsi eşyalarıyla ilgili hiçbir sorumluluğu üstlenmez.

5. Dışarıdan getirdiğiniz yiyecek ve içeceklerin içeriye sokulması yasaktır.

6. Bilet satın alma işlemiyle ilgili bilgi almak isterseniz, işleminizi tamaladıktan sonra veya önce , tarafınza gelen e-postada yer alan referans numarası, ad/soyad ile mucizelersirki.com - turkiyesirki.com.tr`nin iletişim sayfasında yer alan iletişim numarası üzerinden bizi arayabilirsiniz.

7. İşbu sözleşme metni, sözleşmenin kurulmasından sonra, mucizelersirki.com - turkiyesirki.com.tr tarafından saklanmakta olup, bu sözleşmeye, revize tarihleri itibariyle sitemizin -Mesafeli Satış Sözleşmesi- bölümünden daima erişebilirsiniz. Dilerseniz, sözleşmenin çıktısını almak suretiyle, fiziki kopyasınada kolayca erişebilirsiniz.

8. Sitemizin kullanımına ve işbu sözleşmeye dair gizlilik kuralları, -Gizlilik Politikası- bölümünde yeralmaktadır. Gizlilik Politikası, işbu sözleşmenin eki ve ayrılmaz bir parçası olup, sözleşme ile birlikte aynen uygulanacak ve hüküm ifade edecektir. Dolayısı ile işbu sözleşmeyi ve/veya satın alma işlemini onaylayarak, Gizlilik Politikası hükümlerini de kabul etmiş sayılacağınızı önemle belirtiriz.

9. Piti Sahne Oyunları ve Gösteri Sanatları Gıda SanayiLtd. Şti ve mucizelersirki.com - turkiyesirki.com.tr, sizlerle ilgili elde edilen kişisel verilerin saklanmasından ve güvenliğinden sorumludur. Ayrıca, kişisel verilerinizin sizlerin onayı olmaksızın,  ikinci kişilere iletilemeyeceği ve sizlere bildirilen amaçlar dışında başka amaçlarla kullanılamayacağını da belirtiriz.

10. Bu şart ve koşulların tamamı Türk Hukukuna
tabidir. Piti Sahne Oyunları ve Gösteri SanatlarıGıda Sanayi Ltd. Şti ve mucizelersirki.com -turkiyesirki.com.tr; biletinizi satın almadan önce sözleşme hükümleri ve içeriği konusunda, tüm tüketicileri önceden bilgilendirmiş olup, bileti satınalarak ve siparişi onaylayarak, işbu sözleşmenin düzenlemeleri hakkında tarafınıza ön bilgilendirme yapıldığını da kabul etmiş sayılacağınızı ve bu maddenin yazılı delil vasfında ispat vasıtası olduğunuda belirtiriz. İşbu Sözleşmeden ve/veya hizmet ya da bilet satınalma işlemlerinden dolayı herhangi bir ihtilafın doğması durumunda, uyuşmazlığı öncelikle sulhen gidermeye çalışmak temel hedefimizdir. Buna karşın, sulh ile çözülemeyen durumlarda, sitemizden bilet satınalan siz tüketicilerin, olası sorunlarını ilgili mevzuatta yayımlanan parasal sınırlar çerçevesinde Tüketici Hakem Heyetlerine ve/veya Tüketici Mahkemelerine götürebileceğini bilmenizi isteriz. Ayrıca, sözleşmeden kaynaklı tüm uyuşmazlıklarda Ankara Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını ve işbu hükmün,“yetki sözleşme” mahiyetinde bir hüküm olduğunu dabelirtiriz.

© Copyright 2018 | Mucizeler Sirki Tüm hakları saklıdır.