Bilet Al

Oturma yerlerimiz numarasız olup amfi tiyatro şeklinde kademeli ve yükselerek devam etmektedir, sahnemiz yerden yüksektir, görüş mesafesinde sıkıntı yaşanmamaktadır. 24 aya kadar olan çocuklar ücretsiz izlemektedir. Ayrıca Engelli misafirlerimiz, şehit aileleri gaziler ile yakınları lösemi ve otizmli özel çocuklarımız kart göstererek gösterimize ücretsiz olarak katılım sağlayabilirler herhangi bir rezervasyona gerek duyulmamaktadır. Yoğunluktan etkilenmemeniz için gösteriden 1 (bir) saat önce girişte olmanız önemle rica olunur. Kapılarımız 1 (bir) saat önce açılmaktadır. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz

Mucizeler Sirki
REZERVASYON BİLGİ FORMU REZERVASYON ID:

Ad Soyad :
E-Posta :
GSM / Telefon :
Yetişkin : Yetişkin
Çocuk / Öğrenci : Çocuk / Öğrenci
Seans :

0-2 yaş ücretsiz olup rezervasyon sistemimiz öğrenci ve yetişkin olarak değerlendirmektedir.
Öğrenci 20 TL Yetişkin 30 TL KDV dahil fiyatıdır. Bilet rezervasyonlarınız gösteriden 30 dakika öncesine kadar geçerli olup sirk girişindeki gişelerimizden isim soyisim, telefon ve PNR kod söyleyerek biletinizi alabilirsiniz.
Ödemeler kredi kartı veya nakit olarak alınmaktadır. Eğer davetiyeleriniz mevcut ise girişte bilete ücretsiz olarak çevirebilirsiniz.
Kapılarımız seans saatinden 1 saat önce açılacaktır, gösteri süresi 90 dakikadır.

Mucizeler Sirki
REZERVASYON BİLGİ FORMU REZERVASYON ID:

Ad Soyad :
E-Posta :
GSM / Telefon :
Yetişkin : Yetişkin
Çocuk / Öğrenci : Çocuk / Öğrenci
Gösteri Mekanı :
Seans :

0-24 ay ücretsiz olup, öğrenci ve çocuk bileti 20 TL, yetişkin bileti 30 TL'dir. Yerlerimiz numarasız oturma düzenine sahip olup, amfi tiyatro şeklinde kademeli ve yükselerek devam etmektedir. Girişte yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz için kapılarımız 60 dk öncesinden açılmaktadır. Sizlerin  en az 30 dk öncesine kadar girişte olmanızı rica ederiz. Girişte sıra beklemeden kapı görevlisine pnr kodunuzu yada ad soyad bilgilerinizi paylaşarak giriş yapabilirsiniz. 18 yaşından küçük ziyaretçilerimizin mutlaka yanlarında velilerinin olması gerekmektedir.

© Copyright 2018 | Mucizeler Sirki Tüm hakları saklıdır.