Bahçelievler'de Sirk Coşkusu

Bahçelievler'de Sirk Coşkusu

Eğlence dünyasının görkemli çadırı bugünde geçmişindeki eğlence dolu çadırlar kadar ihtişamlı ve cezbedici. Bu gösteriyi izledikten sonra hiçbir gösteri sizi etkilemeyebilir. 


Tüm Türkiye'yi kendine hayran bırakan gösterileri ile izleyicilerine tüm duyguları yaşatan 90 dk lık gösteride mucizelere tanıklık edeceksiniz. 


28 Şubat 19 Nisan tarihleri arasında Bahçelievler Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan gösteride altı farklı kültüre sahip sanatçıları olan sirk çadırında 50 kişilik ekibin üstün çalışması ile 1500 kişi kapasiteli dev sirk çadırı İstanbul halkını Bahçelievler'de buluşma noktası haline getirmeye hazırlanıyor. 


Sanatsız bir Türkiye Olmamalı

Türkiye Sirkinin hazırlayıp sunduğu Mucizeler Sirki Masalların Masalı adlı gösteride birbirinden farklı kostüm ve dansları akrobatların, sihirbazların, ip cambazlarının, palyaçoların, ve onca sirk sanatları gösterisinin yanı sıra sizi zamanda yolculuğa sürükleyecek Ünlü Kafalar ile 90 dk size 9 dk gibi gelecek. Koordinatörlüğünü Melike Bulu'nun üstlendiği Bahçelievler belediyesininde desteklediği görkemli sirk gösterisinin bilet fiyatları enflasyon ile topyekün mücadele kapsamında indirimli sunulacağını açıkladı Melike Cankurt bu ülkede yaşayan insanların ülke dışından gelen yabancı sirklere alın teriyle kazandıkları paralarını yüksek fiyatlara satılan biletlere ve kalitesiz gösterilere vermemelerini söyledi. Ayrıca buna nazaran kendi gösterilerinin bilet ücretlerini öğrenci ve Çocuklar için 20 TL Yetişkinler için 30 TL den satışa çıkacağını açıkladı. Düzenlenecek bu gösteriye desteğini esirgemeyen Bahçelievler Belediye Başkanı sayın Dr. Hakan BAHADIR'a Kültür müdürümüz sayın Süleyman İSKENDER'e ayrıca bizleri sizlerle buruşturmasında en büyük emeği harcayan Ali Barış DEMİR'e  sanata ve sanatçıya gösterdikleri destekten dolayı şükranlarını sunarak sayın Dr. Hakan BAHADIR'ın 10.000 öğrenciyi sirk çadırında ücretsiz olarak ağırlamasının yanı sıra tüm engelli vatandaşları, lösemi hastalarını, şehit ve gazi ailelerini yine ücretsiz olarak misafir edeceklerini aktardı. 

Efsaneymişiz gibi anlatılıyoruz, fakat daha yolun başındayız.

Sirk koordinatörü Melike Bulu Ülkemizin en iyi ve en kapsamlı çocuk gösterisine sahip olmanın anlatılmaz bir duygu olduğunu belirterek. İzleyen misafirlerin sosyal medyadaki yorumları gerekse ikili ilişkilerde kendilerine söylenen iltifatların şımarttığını aktaran Bulu Mucizeler Sirki ekibi çocukluğunuzda izleme fırsatı yakaladığınız kendilerine hayran bırakan o inanılmaz sirk gösterilerini çocuklarımızada izletebilmek adına elini taşın altına koyduklarını tam 13 tır ve 200 tonluk malzemeyi çalışanlarının tüm enerjisi ile kurduklarını söyledi. 


28 Şubat 19 Nisan tarihleri arasında sergilenecek olan bu gösteri Pazartesi hariç haftaiçi hergün 19.00'da hafta sonları ise 13.00 / 16.00 / 19.00'da yoğunluktan etkilenmemek adına 1 saat öncesinde çadır girişinde olmanızı rica ederiz. Çadırımız ısıtmalı ve olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olup. Güvenlik sebebi ile fırtına anında gösteri saatleri iptal edilebilir.

Bu sirk 18 m yüksekliği, 36 m genişliğe sahip tam 1500 kişi kapasiteli.

Biletinizi internet üzerinden yada sirk gişelerinden satın alabilir daha detaylı bilgi ve iletişim için Mucizeler Sirki'nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

08503057475

© Copyright 2018 | Mucizeler Sirki Tüm hakları saklıdır.